Kayseri Alçı Pan ve Ters Tavan

Genellikle dekore amaçlı yapılan bu ürünler toplantı odalarında ya da misafir odalarında hoş bir görüntü katmak için yapılır. Bu alanda geçici metal profiller üzerine yapılan bu alçı pan ve ters tavan tekniği ince işçilik gerektiren bu iş için kayseri alçı pan ve ters tavan için bulabileceğiniz birçok firma olurken işini en iyi yapan firmalarla çalışmanızı tavsiye etmekteyiz. 3d görünüm elde edebilmek adına yapılan bu iş için olmazsa olmazlardan biriside LED aydınlatmalardır. Yapılan bu ters tavan ve alçı pan sistemlerini LED aydınlatmayla daha güzel bir görünüm elde edilebilirken kullanılacak aydınlatmanın renkleri oldukça önem arz etmektedir.

İlerleyen teknolojinin eserlerinden olan ters tavan teknolojisi ofislerinize ve evlerinize ayrı bir derinlik katmak için icat edilmiş bir sistem olup hem aydınlatma hem de tasarruf adına büyük bir kolaylık olan bu buluş sayesinde odalarınızın tavanını istediğiniz şekli vererek istediğiniz bir ortam elde edebilmek adına büyük bir kolaylık olmaktadır. Tek yapmamız gereken sizin isteğiniz doğrultusunda verilecek şekli tasarlayıp ve o şekli işinin uzmanları tarafından metal profillerle desteklenerek öncelikle duvara sabitlememiz gerekiyor. Sabitlenen bu profillerin üzerine alçı panlar la kaplayarak istediğiniz görünümün elde edilmesi gerekmekte. Yapılan bu işlemlerin sonucunda tavanınızda oluşan şeklin renklendirilmesi kalıyor geriye. Boyadan önce alçı panlar sıva yapılarak yüzeyleri pürüzsüz bir hale getiriliyor geriye kalanlar ise tavanı istediğiniz veya arzu ettiğiniz bir renge boyamak kalıyor.

Kayseri sanayisinin gelişmişliğini düşünecek olursak burada profillerin ve gerekli malzemelerin temin edilme işlemleri hızlı olduğu için burada yapılmasını kolaylaştırıyor. Sonuç olarak yapılan bu uygulama mekanlara şıklık ve estetik katarken bir yandan da tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu uygulamanın en önemli kısımlarından biri olan aydınlatmada kullanılan ışıklar genellikle şerit LED’ler oluyor. Bu nedenle normal bir ampulün harcadığı elektriğin yarısından daha az enerji harcadığından dolayı genellikle LED şeritler döşeniyor ve bu sayede tasarruf da edilmiş oluyoruz. Kayseri alçı pan ve ters tavan teknolojilerinin gelişmiş olarak uygulandığı şehirlerimizden birisi oluyor.

29 Temmuz 2017
772 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?