Kayseri Ev Boyama Fiyatları

Sürekli yaşam alanınız olan evinizi renklendirmek sizi daha huzurlu ve mutlu yapacaktır. İstediğiniz renklerle boyatabileceğiniz evinizi sizin isteğiniz doğrultusunda gayet temiz bir işçilikle yapılması demek hem isteğinize saygı duymak hem de sizi memnun etmekten geçer. Kayseri de ev boyama işini yapan birçok firma var evet ancak işini bizim gibi severek isteyerek ve işini sanata çevirerek yapan kimse bulunmamakta. Bu nedenle ev boyama fiyatları için size birkaç örnek vereceğim.

Mesela 100 m2 bir evin ortalama 3 odası bulunur ve bu 3 oda farklı renklere boyatılmak istenirse 1200 ₺ – 1800 ₺ arası bir fiyat teklifi vermekteler bu fiyatları size oldukça fazla gelebilir. Normal bir hesap yapacak olursak işlemi yapan firma işini düzgün yapıyorsa yapması gerekenler öncelikle boya yapılacak duvarlar zımparalanır ve düz bir hale getirilir, daha sonra düzeltilmiş duvara ilk kat astar boyasını atması gerekir. İlk kat astar boyası atıldıktan ve kuruduktan sonra ikinci kat astar boyasını atarak kurumasını bekler. İkinci kat astar boyası da atıldıktan ve kuruduktan sonra ana boyaya geçilir. Müşterinin isteği üzerine hangi renkte boyatmak istenirse o renkteki boyalar hazırlanır ve ardından boya hazırlandıktan sonra boya uygulamaya geçilmelidir. Duvara uygulanan boya işlemi ve fırça seçimi duvarda iz kalmaması için bu detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kayseri de ev boyama fiyatları sürekli değişkenlik gösteriyor fiyatların değişmesi demek işlemin ne kadar iyi yapıldığı ve ne düzeyde profesyonel biçimde yapılıp yapılmayacağının göstergesidir. Fiyatlar kayseri de 100 m2’de ortalama 750 ₺ – 1750 ₺ arasında değişmektedir. Birazda sizin ruhunuzu açacak ya da renklerin ne anlama geldiğinden bahsetmek isterim. Kırmızı renkten bahsedecek olursak bu renk sıcaklık, ateş, şehvet, samimiyet anlamlarına gelmektedir. Kırmızı renk evlerde pek tercih edilmese de bu rengin tutkuluları da yok değil. Mavi renge gelecek olursak mavi renk yalnızlığı ve depresyonu simgelediği bilinmektedir. Sarı renk daha çok evlerde tercih edilmez bunun sebebi de gözü çok yoran renk olduğu için tavsiyede edilmez seçilmez. Yeşil renk yenilenmeyi ve sağlığı işaret etmektedir.

29 Temmuz 2017
1.237 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?