Kayseri 3D Duvar Kağıdı

Son zamanlarda en güzel dekorasyon değişikliklerinin başında da 3d duvar kâğıtları, germe tavanlar ve 3d fayanslar çok muhteşem. Kayseri 3d duvar kâğıdı gibi dekorasyon yeniliklerini kullanmada en ön saflarda yer alır. 3d duvar kâğıtları uygulandığı yere ferahlık, estetik görünüm ve pozitif enerji vermektedir. 3d’ li her şey hayatımıza yeni girmesine rağmen hemen sevip benimsedik. Sevilmeyecek gibi de değil hani… 3d piyasada yeni olduğundan biraz pahalı gitse de sıralamalarda birinciliği bırakmaz diye düşünüyorum. 3d duvar kâğıtlarını incelemek gerekirse fiyat aralıklarına göre ucuz ve kalitesi düşük olanlar olduğu gibi çok kaliteli pahalı kâğıtlarda mevcut. Bu 3d kâğıtları tasarlayan insanlarda olduğundan evinize bir Boğaziçi Köprüsü’ nü getirebileceğiniz gibi romantik bir güneş batımını da uygulatabilmekte özgürsünüz.

Klasik badana yapılmış duvar aklıma geldi de soğuk ve dümdüz insanı sıkmıyor mu? Sizce de… Bir tarafta bulunmaktan zevk aldığınız bir yerde gibi hissettiğiniz bir duvar, diğer bir tarafta ise soğuk ve düz bir renk hangi tarafı tercih ederdiniz? Tabi ki de 3d duvar kâğıdı olan yeri dediğinizi duyar gibiyim. Biz milletçe cıvıl cıvıl, hareketli ve coşkulu bir ruha sahip olduğumuzdan birçok yenilik, değişiklik ilgimizi çeker. Kuzeyden güneye, batıdan doğuya ve iç bölgelerimizde teknoloji ile gelişen ülkemizdeki bütün yenilikleri yakından takip ederiz.

3d duvar kâğıtları ithal ürünler olup işinde profesyonel ustalar tarafından kokusuz ve zararsız yapıştırıcılarla uygulanır. Uygulanacak zemin düz duvar ise zımpara yardımıyla pürüzlerden kurtarılmalıdır. Ama alçı ya da pürüzsüz bir zemin ise bu işleme gerek kalmaz. Duvar kâğıtları ithal olmasına rağmen Kayserili ustalar tarafından oldukça profesyonel uygulanmaktadır. Kayseri 3d duvar kâğıdı konusunda gerçekten gelişmiş durumdadır. Kayseri de birçok evde görebilirsiniz bu kâğıtları. Gerek iş yerlerinde gerek de evlerimizde uygulatmaktan geri kalmadığımız 3d duvar kâğıtları bulunduğumuz mekânı şenlendirmekten ve alımlı göstermekten başka bir şey yapmamaktadır. Sağlık açısından da duvar kâğıtları çok nemli yerler olmadığı sürece kullanımı idealdir. En güzel taraflıda beton yığını olmuş şehirlerimizde evlerimize yeşilin ya da mavinin her tonunu getirmesi çok güzel oldu.

29 Temmuz 2017
3.292 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?