Kayseri Duvar Tv Üniteleri

Son zamanlarda hayatımıza giren şık bir o kadar da gösterişli mobilya ve dekorasyon ürünleri mevcut. Bunların başında duvar nişleri küçük ama odaya ayrı bir hava katan, minimal mimari görsellik kazandıran üniteler… Biraz geçmişini merak edecek olursak bu dekorasyon harikalarının; eski zamanlarda büyük ninelerimizin evinde de buna benzer mobilyalar olduğunu fark edeceksiniz. Tabi ki şimdi daha süslü ve daha modern. Ama o zamanda da mutfakta yatak odalarında salonlarda rahatlıkla kullanılan duvarın içine gömülmüş dolap benzeri yerleri fark edeceksiniz. O şirin ve sağlıklı taş evlerin içlerinde hanımların işini kolaylaştırmak için tasarlanan dolaplar şimdinin duvar nişleri yerini alırdı.

Eski tarihi Kayseri evlerinde kerpiçten yapılan muhteşem evlerdeki gömme dolaplar mutfaklarda duvarın içinde bulunan kap kaşık konulan tertemiz görüntüsüyle duvar ünitelerine şimdinin en ünlü marka ünitelerine değişilmez kesinlikle. Tabii şu bir gerçek ki teknoloji hızla ilerledikçe devir değişiyor eskiler antika oluyor şimdikiler rövanşta kullanılıyor. Şimdiler de Kayseri evlerinde iş yerlerin de ve aklınıza gelebilecek her yerde duvar ve TV üniteleri karşınıza gelecektir. Eskiler de büyük kadınlarımız oralara el emeği göz nuru dantellerini, işlemelerini ve kanaviçelerini sererlerdi. Şimdilerde ise gençler sevmiyor bırakın sermeyi adlarını bile bilmiyorlar. Aslında çok üzücü bir durum bu neden derseniz onlar da annelerinizin bile geçmişi, anıları canlanıyor. Neyse işin özü şu ki çok çabuk tüketiyoruz dikkatli olalım giderek eskiye dönüyoruz.

Günümüzde her yerde bolca kullanılan aynı zaman da Kayseri duvar ve TV ünitelerinde ön plandadır. Odalarımızda yerden tasarruf etmek için, gözümüze ve zevkimize hitap etmesi için kullanıyoruz TV ünitelerini. Piyasada 150 TL den başlayan 2.500 TL ye kadar çıkan fiyatlarda TV üniteleri bulmak mümkün. Fiyatların normal düzeyde olduğunu düşünerek evlerimizde ya da ofislerimizde mobilya ve dekorasyonumuzu tamamlayabilecek ucuz ve gösterişli bir dokunuş olacaktır. Kendi zevkimize güvenip alabileceğimiz gibi işin uzmanı olan iç mimarlarımızda bu konuda bize yardımcı olarak tasarımlarında yeteri kadar duvar ünitelerini ve televizyon ünitelerini kullanmaktadır.

29 Temmuz 2017
1.283 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?