Kayseri Seramik Fayans

Seramik ve fayans ikisi de dekore amaçlı kullanılan yapı malzemeleridir. Fayanslar geçmişte bir evin neredeyse her alanında kullanılıyordu. Mutfakta olsun koridor, banyo, tuvalet ve balkon gibi birçok alanda kullanılan bu fayanslar günümüzde yerini seramiğe bıraktı. Seramik aslında estetik işçilik bakımında çeşitli sanatsal figürler için kullanılırken birdenbire mutfak tezgahlarında beliriverdi. Genel itibariyle fayansın tercih edildiği yerler artık seramiğin alanı oluverdi. Kayseri dekorasyon olarak kullanılan seramik ve fayansların aslında ikisi ayrı ayrı yerlerde kullanılması gerektiğini bildirmiş olsa da bazı firmalar 2 apayrı ürünü iç içe kullanılmaya başlamış ve bu konuda başarılı olamamışlardı.

Banyo ve mutfağında seramik kullanılmayan koridorları seramik döşenmemiş bir ev bulmak neredeyse imkânsızdır. Çok şık duran seramikler kolay temizlenebilmesi nedeniyle de ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Her geçen gün artan model seçenekleri değişik ve göz alıcı renkleri sayesinde de seramiklere talep gittikçe artmaktadır.  Hele ki günümüzde dijital ortamlarda özel efektlerle tasarlanan seramik modelleri sayesinde salonların bile yer kaplamalarında seramik kullanılmaktadır. Tabi ki seramikler için önemli bir unsur da kalitesidir. Kullanılan zemine uygunluğuna ve teknik özelliklerine dikkat edilmesi gerekir. Bu yüzden markası çok önemlidir. Seramikte marka deyinde ise akla gelen ilk isimlerden birisi de şüphesiz ki Kayseri Dekorasyondur.

Kayseri’nin firması olan firmamızda dijital ortamlarda hazırlayacağımız zevkinize uygun seramiklerle evinizi daha da güzelleştirebileceksiniz. Fayansa kıyasla temizlik ve sağlamlık bakımından büyük farkla önde olan seramik döşemeler günümüzdeki ev dekore eden insanların ilk aldığı bir malzeme olarak bilinmeye başlandı. Artık eski temizlemesi zor fayanslar yerini kolayca silinip temizlenen seramik döşemelere bıraktı. Fayansa kıyasla ücretlendirme olarak bile uygun olan bu seramikler günümüzün yeni yapı malzemesi olmuştur. Artık yeni yapılan bir binada fayans yerine seramik görmek daha da kolay oldu. Kayseri dekorasyon olarak seramik uygulamamız işini iyi yapan ekibimizle son derece temiz ve pürüzsüz işçilikle Kayseri halkında hayranlık uyandırır oldu. Birçok inşaat firması artık fayans yerine seramik siparişi verirken elde kalan fayanslarında son durumu ne olacağını kimse bilmiyor.

29 Temmuz 2017
2.668 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?