Kayseri 3 Boyutlu Tavan

Tavan sistemlerinde son dönemlerde üç boyutlu germe tavan sistemlerine geçildi. Düz tavan boyalarından sonra üç boyutlu tablolarla farklı tavan sistemleriyle yapılan tavanlar odalara derinlik ferahlık ve estetik katmaktadır. Görmeye alışık olmadığımız dekorasyon sistemleri geliştikçe daha çok göze hitap eden estetik yapılar oluşmaya başladı. Üç boyutlular duvar boyalarından sonra tavan sistemlerine, örtülere aklınıza gelebilecek her şeye uygulanır oldu. Üç boyut sistemi teknolojinin gelişmesiyle birçok yönden hayatımıza girdiğinden beri her yerde kullanmaktan çekinmez hale geldik. Evlerde, ofisler de kullanılıyor. Özellikle evlerde kullandığımız bu üç boyutlu sistemler mutfakta, banyoda, odalarda yani her yerde kullanılıyor. Üç boyut sistemi her bölgemizde kolaylıkla uygulanmaktadır. Özellikle kıyı bölgelerde kullanıldığı gibi iç kesimlerde bilhassa Kayseri 3 boyutlu tavan sistemlerinde ön sıralarda gelmektedir.

Tavan sistemleri uygulamalarında ise işinde profesyonel ustalar ile çalışılmalıdır. Böylece hem iş gücü hem de vakitten tasarruf edilmektedir. Her işte profesyonel insanlarla çalışmak işleri kolaylaştırır. Tavan sistemleri özelliklerinden bahsedelim birazda; üç boyutlu uygulanan gergi tavan malzemeleri yapısı itibariyle esnek bir malzemedir.  Kolayca yırtılmaz, üzerine gelebilecek ağırlıklardan dolayı şekli bozulmaz. Çatlama, ayrılma gibi sorunlar çıkarmaz. Esnek olması nedeniyle deformasyonlara karşı dayanımını arttırmaktadır. Su ve nemden etkilenmez. Alev alıp tutuşmaz. İster aydınlatma ister de dekoratif amaçlı kullanılabilir. Üzerine isteğe bağlı şekil, renk ve tablolar uygulanabilir. Ultraviyole (x) ışınlarından etkilenmez. Hijyenik ve estetik görünüme sahiptir.

Üç boyutlu tavan sistemleri: duvardan, reklam panolarına, fuar standartlarından, aydınlatma armatürlerine kadar her yere uygulanabilir. Gergi tavan malzemesi yaratmak istediğiniz ambiyansa uygun ışık, renk ve yansıtma efektleri için size harika fırsatlar sunar. Soğuk, sıcak, homojen ışık uygulamaları ile mekanlarda yaratmak istediğiniz ambiyansı kusursuz olarak oluşturabilirsiniz. 3 boyutlu tavan sistemlerini her yerde her koşulda uygulanabilir olduğunu biliyoruz. Özellikle büyük şehirlerde Konya, Ankara, Antalya ve Kayseri üç boyutlu tavan sistemlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Tüm bu şehirlerin; konferans salonlarında, kültür ve sanat galerilerinde, sinema dekorasyonunda, yüzme havuzu, sauna, banyo, hamam, SPA ve kuaför salonlarında, oteller, hastaneler ve diş kliniklerinde uygulanmaktadır.

29 Temmuz 2017
1.145 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?